26 sausio, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) atstovai susitiko su „Bpifrance“ ir Prancūzijos ambasados Lietuvoje atstovais

VIVA atstovai susitiko su „Bpifrance“ Europos ir tarptautinių reikalų departamento vyresniąja patarėja Virginie Poncet, Prancūzijos ambasados patarėju Baltijos šalims ekonomikos ir finansų klausimais Bertrand Le Tallec ir Prancūzijos ambasados Lietuvoje patarėjais ekonomikos klausimais. Susitikimo metu buvo  aptarta skatinamojo finansavimo verslui reikšmė, verslo poreikiai bei skirtingi finansavimo verslui teikimo modeliai.

Virginie Poncet papasakojo apie „Bpifrance“ struktūrą ir jos vaidmenį skatinant Prancūzijos ekonomikos augimo potencialą. Anot M. Poncet, „Bpifrance“ teikia stiprų palaikymą visiems verslo segmentams viso verslo vystymo ir gyvavimo ciklo metu taip kurdama pridėtinę vertę ne tik verslui, bet ir valstybei.

„Bpifrance“ siūlo įvairias finansines priemones, skirtas konkretiems ir skirtingiems verslo tikslams. Mes sugebėjome sukurti sėkmingą partnerystės tinklą Prancūzijoje, kuris suteikia galimybę bendradarbiauti su regioninėmis valdžios institucijomis ir vietos įmonėmis, taip galime pasiūlyti  verslui tinkamiausius, efektyviausius ir savalaikius finansinius sprendimus, pritaikytus konkretiems jų poreikiams“, – nurodo V. Poncet.

VIVA vadovas Dainius Vilčinskas taip pat pristatė VIVA veiklos modelį ir tikslus, papasakojo apie šiuo metu valdomą investicijų portfelį. VIVA vadovas akcentavo tvirtą įmonės įsipareigojimą pasiūlyti daugiau efektyvių finansinių priemonių, skatinančių tvarų verslo augimą Lietuvoje.

„Sužinoti daugiau sužinoti apie sėkmingą „Bpi“ pavyzdį Prancūzijoje – vertinga patirtis. Tai neabejotinai sektinas pavyzdys – svarbus Prancūzijos finansų rinkos žaidėjas, kuriuo pasitiki verslas ir kuris yra įgaliotas institucijų.  „Bpifrance“ rezultatai, skatinantys šalies ekonomiką, yra įspūdingi, todėl galimybė pasisemti naudingų žinių, įžvalgų, bei praktikų, kurias galėtume pritaikyti Lietuvoje – ypač naudinga“, – teigė D. Vilčinskas.

Grįžti į naujienas