17 gruodžio, 2020

Valstybės investicijų valdymo agentūros vadovas D. Vilčinskas dalyvavo diskusijoje apie karantino pamokas ir pagalbą verslui

Pagalbos verslui fondą valdančios Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo Šiaulių banko projekto #PlanasA diskusijoje su Andriumi Tapinu ir kitais pagalbą verslui teikiančių organizacijų atstovais. Tiesioginės transliacijos metu aptartos karantino pamokos ir pagalba verslui.

„Mūsų tikslas yra padėti stambioms ir vidutinėms įmonėms, kurios nukentėjo nuo COVID-19 pandemijos ir šiuo metu sprendžia verslo tęstinumo problemą. Šioms įmonėms esame paskutinė alternatyva pasiskolinti ir išlikti, tuo pačiu išsaugant darbo vietas. Svarbu tai, kad įmonės, kurios į mus kreipiasi, savo sektoriuose vykdo reikšmingą veiklą ir yra Lietuvoje svarbūs darbdaviai. Prisiimdami riziką siekiame palaikyti tokias įmones kol jos atsistatys.“, –  kalbėjo D. Vilčinskas.

Kviečiame žiūrėti visą diskusiją.

Informacija apie Fondo veiklą, paraiškų teikimą ir investavimo kriterijus yra pateikta fondo interneto svetainėje www.viva.lt.

Grįžti į naujienas