25 rugpjūčio, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūra suteiks finansavimą „Pažinimo medžiui“

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, suteiks 300 tūkst. eurų vertės paskolą švietimo ir ugdymo paslaugas teikiančiai įmonei „Pažinimo medis“.

„Pandeminė situacija tiesiogiai paveikė švietimo sektoriuje veikiančias ugdymo įstaigas. Mokyklose ir darželiuose nebuvo galimybių įprasta tvarka teikti ugdymo ir maitinimo paslaugų, vesti  popamokinių užimtumo programų. Priimdami sprendimą dėl paskolos vertinome nemažėjančią rinkos paklausą privačiam ugdymui, taip pat sukauptą įmonės verslo patirtį teikiant inovatyvaus švietimo paslaugas“, – finansavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Finansavimo sutartis su įmone pasirašyta Pagalbos verslui fondo investiciniu periodu, po metų įmonė pasiskolintas lėšas pradės grąžinti. VIVA vadovo teigimu, suteikiamas finansavimas įmonei leis sustiprinti likvidumą ir laikytis numatyto ilgalaikių investicijų plano.

„Kauno bendruomenei reikėjo mokyklos ir darželio, emociškai komfortiškos erdvės, kurioje vaikai ugdytųsi laimingai ateičiai reikalingas kompetencijas. Plėtra į Kauną buvo vienas iš pagrindinių mūsų ilgalaikių tikslų, kuriam įgyvendinti reikėjo papildomų lėšų, jas gavę galėsime sukauptą ilgametę patirtį perduoti vaikams ir padėti jiems siekti savo tikslų“, – sako UAB „Pažinimo medis“ direktorius Renatas Štopas.

Pasak R. Štopo, COVID-19 pandemijos laikotarpis mokykloms buvo sunkus. Jo metu reikėjo ne tik greitai persiorientuoti ir pradėti dirbti naujomis sąlygomis, įsigyti reikiamą įrangą, bet ir motyvuoti darbuotojus: „Per ilgą laiką subūrėme tvirtą kolektyvo branduolį, kurį būtinai norėjome išlaikyti, su finansine pagalba tikimės tai daryti ir toliau“.

Apie mokyklų ir darželių tinklą „Pažinimo medis“:

Mokyklų ir darželių tinklas „Pažinimo medis“ jau 16 metų veikia Vilniuje. Tai vieninga tęstinio ugdymo bendruomenė, kur į vaiko lavinimą žiūrima kompleksiškai. Augdamas kiekvienas vaikas tarsi medis, sluoksnis po sluoksnio, augina kompetencijas ir savu tempu stiprina unikalų „kamieną“. Nuolat keldami nuostabą, mokome vaikus išsaugoti motyvaciją, taip pat skatiname nebijoti klysti, lyginti save tik su savimi, mokytis per patirtis, bendradarbiauti ir kūrybiškai spręsti įvairias problemas. Tai padeda pasirengti gyvenimui ir tapti laisva asmenybe.

Pirmieji „Pažinimo medžio“ darželiai Vilniuje atidaryti 2007 metais, 2012 m. startavo pradinė mokykla, nuo 2022 m. „Pažinimo medis“ turi jau ir gimnazijos statusą, o 2023 m. išleis pirmąją dvyliktokų laidą. Šių metų rudenį veiklą pradeda darželio ir mokyklos filialas Kaune. Viena iš svarbiausių šios mokyklos stiprybių – akademinį ugdymą papildantis metodiškas socialinių–emocinių kompetencijų ugdymas bei unikali keturių santykių sistema, kuri padeda vaikams augti visapusiškomis asmenybėmis ir tinkamai pasiruošti ateities profesijai. Įmonėje dirba 94 darbuotojai.

Grįžti į naujienas