04 gegužės, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūra suteiks 450 tūkst. paskolą UAB „Šviežia stotelė“

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks 450 tūkst. eurų finansavimą „12eat“ savitarnos krautuvėlių prekybos tinklą valdančiai įmonei „Šviežia stotelė“.

„Esame didžiausia, virš 300 Baltijos šalyse savitarnos krautuvėlių tinklą valdanti įmonė, tačiau COVID-19 pandemija neigiamai paveikė mūsų finansinius rezultatus. Uždirbtas pelnas buvo mažesnis nei buvome numatę, todėl papildomas finansavimas padės tęsti  suplanuotas investicijas. Esame užsibrėžę, ne tik išlaikyti turimas pozicijas rinkoje, bet ir kryptingai investuoti į produktų ir paslaugų plėtrą“, – sako „12eat“ generalinis direktorius Donatas Trasevskis.

Buvo prognozuojama, kad 2020–2024 m. pasaulinė savitarnos krautuvėlių rinka turėtų augti 11 proc., tačiau pandemijos akivaizdoje 2020 m. buvo fiksuotas perpus mažesnis, 4,7 proc. augimas.

„Finansavimas įmonę pasieks suteikiant įmonei ketverių metų paskolą. Didžioji dalis Fondo finansavimo bus skirta investicijų finansavimui, t. y. stotelių ir naujo sandėlio įrangos modernizavimui bei atnaujinimui, taip pat informacinių technologijų sistemų tobulinimui. Fondo lėšos padės subalansuoti įmonės finansinius srautus ir kryptingai siekti verslo tikslų“, – sako VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Ženklią dalį pajamų įmonė gauna iš biurų patalpose esančių stotelių, kuriose dėl užsitęsusių ribojimų ir hibridinio darbo modelio, vis dar yra nepasiekti priešpandeminiai rezultatai. Tačiau tuo pat metu yra pastebimas ženklus pajamų augimas gamybinio tipo patalpose, kas atsveria pajamų praradimą ir leidžia prognozuoti pakankamus finansinius srautus.

Apie „12eat“:

„12eat“ – maisto produktų savitarnos krautuvėlių tinklas, veikiantis Baltijos šalyse bei Lenkijoje. „12eat“ tikslas – gerinti darbo aplinką bei paprastinti kasdienybę darbuotojams ofisuose, gamybos, logistikos įmonėse, mokymosi bei gydymo įstaigose. Paslauga veikia visą parą kiekvieną dieną ir visuomet yra arčiausiai darbo vietos. Asortimentas nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas, taip klientams pasiūlant ne tik įprastus ir pamėgtus, bet ir naujausius, unikalius produktus.

Grįžti į naujienas