15 balandžio, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūra suteikė finansavimą įmonei „Coffee Address“

Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteikė finansavimą didžiausiai Baltijos šalyse kavos ir kavos apartų nuomos paslaugas teikiančiai įmonei „Coffee Address“. Finansavimas įmonę pasieks išperkant 3 mln. Eur vertės obligacijas.

„Pandemijos metu mūsų pagrindinių klientų veikla buvo uždrausta arba stipriai apribota: biurų darbuotojai ilgą laiką dirbo iš namų, o sumažėjęs žmonių judumas lėmė mažesnius kavos išsinešti pardavimus. Nepaisant visų sunkumų, įmonė daug pastangų įdėjo ieškodama naujų verslo galimybių, investavo į įrangos atnaujinimą, gerino klientų aptarnavimo procesus. Nuo 2021 m. pradžios, įrengusi net 350 lauko kavos aparatus, „Coffee Address“ išplėtojo didžiausią tinklą visoje Lietuvoje. Esame pirmieji suteikę savo klientams galimybę atsiskaityti už kavą ne tik grynaisiais, mokėjimo kortele, bet ir interneto programėle. Naujosios technologijos suteikia klientams patogumo ir galimybę mėgautis gėrimais už patrauklesnę kainą“, – sakė įmonės „Coffee Address“  direktorius Aleksandr Samuchov.

Pasak VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, įmonė „Coffee Address“ nuolat investuoja į naujų paslaugų ir produktų pasiūlymus, o sukaupta daugiau nei 25 metų verslo valdymo patirtis leidžia greitai prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių vartotojų įpročių.

„Įmonė „Coffee Address“ yra viena iš srities rinkos lyderių. Fondo lėšos leis subalansuoti įmonės finansinius srautus ir kryptingai tęsti investicijas kuriant naujus produktus ir atsiskaitymo už produktus ir paslaugas galimybes. Finansavimas įmonei suteiktas šešių metų laikotarpiui, įmonė taip pat turės galimybę  finansavimą be jokių apribojimų  grąžinti anksčiau laiko“, – sutartį komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Apie „Coffee Address“:

„Coffee Address“ – didžiausia kavos įmonė Baltijos šalyse, kurios pagrindinė veiklos sritis – kava biurams ir išsinešti. Dirbame nuo 1993-ųjų ir per dieną paruošiame daugiau nei 250 000 puodelių kavos. Mūsų sėkmės paslaptis – nepriekaištingas aptarnavimas bei komanda, kuriai svarbiausia klientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Nuolat tobulėjame ir norime pasiūlyti puodelį kavos, kuria patys norėtume mėgautis.

Grįžti į naujienas