13 sausio, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūra pasirašė 5,4 mln. Eur vertės finansavimo sutartis su UAB „Ride Share“

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) pasirašė finansavimo sutartis su UAB „Ride Share“, teikiančia elektromobilių dalijimosi paslaugą „Spark“. Vien iš elektrinių automobilių sudarytą transporto parką valdančią įmonę finansavimas pasieks išperkant 3,6 mln. Eur vertės obligacijas ir suteikiant beveik 1,8 mln. Eur paskolą.

„Nors pandemijos metu sumažėjo žmonių judumas, paveikdamas mūsų pajamų srautus, „Spark“ plėtros planų tai nesustabdė. Priešingai, 2021 m. padidinome elektromobilių skaičių nuo 300 iki 560 ir turėjome net 180 proc. išaugusį kelionių skaičių, o tai rodo vartotojų siekį rinktis ekologiškas judumo paslaugas“, – teigė „Ride Share“ direktorius Karolis Matulaitis. – Bendradarbiaudami su VIVA galėsime tęsti pradėtas investicijas didindami elektromobilių parką ir užtikrindami aukštą teikiamų paslaugų kokybę.“

„Elektromobilių dalijimosi paslauga mieste kuria naują judumo ekosistemą. Įvertinus miestų augimo tempus, spūsčių ir užterštumo problemas, tikėtina, kad ateityje paslaugų poreikis taps tik aktualesnis. Suteikdami finansavimą įmonei paskatinsime spartesnį gamtą tausojančių mobilumo sprendimų diegimą mieste, vilniečiai ir miesto svečiai turės daugiau galimybių rinktis keliavimo būdus“, – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Apie UAB „Ride Share“

UAB „Ride Share“ Lietuvoje teikia elektromobilių dalijimosi paslaugą „Spark“. Įmonė veiklą pradėjo 2016 metais ir šiuo metu valdo didžiausią elektromobilių parką šalyje. Į paslaugos kūrimą „Ride Share“ jau yra investavusi apie 25 mln. eurų.

Grįžti į naujienas