28 birželio, 2022

Valstybės investicijų valdymo agentūra 1,5 mln. Eur skirs „Workland“ biurams ir bendradarbystės erdvėms

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), investuos 1,5 mln. Eur į pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių nuomos sprendimus teikiančią įmonę „Workland“.

„Paskutinius kelerius metus, nepaisant pandemijos sukeltų sunkumų, pastebime vis augantį inovatyvių, lanksčių biurų sprendimų poreikį. Bendradarbystės erdves renkasi ne tik startuoliai ar laisvai samdomi darbuotojai; vis dažniau mūsų nariais tampa didelės tarptautinės kompanijos, stiprūs ir žinomi prekiniai ženklai. Tikslinės investicijos – natūralus tiek rinkos sąlygų, tiek ilgalaikių  „Workland“ tikslų nulemtas žingsnis“, – sako „Workland“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Indrek Haal.

Pasak VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, bendradarbystės darbo vietų nuomos rinka pandemijos poveikį pajuto  greitai ir tiesiogiai, tačiau nėra ženklų, liudijančių rinkos plėtros sulėtėjimą.

„Pasibaigus pandemijai, rinkoje jaučiamas didelis darbdavių sujudimas: siekdami pritraukti gerus specialistus ir turimus darbuotojus susigrąžinti į biurus, verslai ieško patrauklių nuomos sprendimų arba aktyviai siūlo  hibridinio darbo galimybes. Biurų nuomos rinką taip pat aktyvina į Lietuvą persikeliančios įmonės iš užsienio šalių. VIVA paskola įmonei „Workland“ – investicija į inovatyvius biurų sprendimus, kuriančius patrauklesnę infrastruktūrą verslo vystymui Lietuvoje. Ketverių metų paskola įmonei „Workland“ leis subalansuoti finansinius srautus, suteiks daugiau užtikrintumo planuojantis ateities verslo augimo tempus, taip pat kryptingai tęsti investicijas į naujų nuomos paslaugų kūrimą,“ – sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Apie „Workland“:

„Workland Group“ yra didžiausias bendradarbystės erdvių tinklas Baltijos šalyse. Šiuo metu tinklas valdo 10 centrų – keturis Vilniuje, vieną Kaune, keturis Taline ir vieną Rygoje. „Workland“ misija yra sukurti įkvepiančias darbo vietas su lanksčiomis sąlygomis ir profesionaliu aptarnavimu bei suburti bendruomenę, kuri padeda įmonėms augti. Didžiausia „Workland“ akcinininkė yra investicinė bendrovė „BaltCap“ kartu su bendrovės steigėju bei valdyba.

Grįžti į naujienas