08 gruodžio, 2020

Pagalbos verslui fondo veikla pristatyta TGS Baltic vebinare

Gruodžio 8 d., PVF valdančios bendrovės Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo TGS Baltic organizuotame vebinare „Aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir geros valdysenos (ESG) veiksnių integravimas į finansavimo procesą“.

Pristatydamas PVF, D. Vilčinskas akcentavo, kad Fondas padės stambioms ir vidutinėms įmonėms užtikrinti finansinį tvarumą, taip išsaugant darbo vietas ir mokesčius valstybei. Fondas prioritetą skirs tvarioms investicijoms, inovacijų vystymui ir skaitmenizacijos projektams.

„Kalbant apie tvarumą mūsų veikloje, svarbu pažymėti, kad Fondas įkurtas padėti Lietuvoje veikiančiam verslui ir prisidėti prie šalies ekonomikos stabilumo. Mes dalinamės savo žiniomis ir patirtimi finansų valdymo srityje. Didelį dėmesį skiriame skaidrumui ir profesionalumui, suformavome gerai žinomų srities ekspertų komandą“, – sakė D. Vilčinskas.

Kviečiame žiūrėti pranešimo įrašą.

Visa informacija apie VIVA veiklą, investavimo kriterijus, taip pat būdą teikti paraiškas yra pateikta interneto svetainėje www.viva.lt.

Grįžti į naujienas