29 sausio, 2021

Pagalbos verslui fondo veikla pristatyta Estijos prekybos rūmų diskusijoje

Sausio 28 d., Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) investicijų valdymo departamento direktorius Artūras Vilkas Pagalbos verslui fondo veiklą pristatė Estijos prekybos rūmų ir advokatų kontoros „PR1MUS“ 11-oje kasmetinėje apskritojo stalo diskusijoje „Kapitalo ir finansų rinkos susijungimui ir įsigijimui popandeminiame pasaulyje“.

„Vienas esminių Fondo tikslų – padėti Lietuvos ekonomikai išvengti domino efekto. Jei tam tikruose Lietuvos regionuose stambiausios įmonės bankrutuotų, keli tūkstančiai darbuotojų netektų darbo, nebūtų atsiskaityta su tiekėjais, dėl to pastarieji negalėtų mokėti atlyginimų darbuotojams ir tektų juos atleisti, o tiekėjams skelbti bankrotą. Fondas yra galimybė išvengti šių šalies ekonomikai žalingų padarinių“, – komentavo Artūras Vilkas.

Kalbėdamas apie Fondo prioritetus, A. Vilkas akcentavo siekį padėti stambioms ir vidutinėms Lietuvoje veikiančioms įmonėms, kurios svarbios šaliai dėl inovacijų kūrimo, veiklą vykdo atsinaujinančios energijos srityje, yra reikšmingi darbdaviai ir sumoka didžiausius mokesčius valstybei. Prarasti šių įmonių sukauptas žinias, patirtį ir įdirbį Lietuvai būtų žalinga.

Investuodamas į minėtas įmones, Fondas generuos teigiamą grąžą valstybei ir kitiems investuotojams.

Grįžti į naujienas