20 liepos, 2021

Pagalbos verslui fondas paskolins 1,1 mln. eurų įmonei „Medienos era“

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), paskolins 1,1 mln. eurų korpusinius baldus gaminančiai ir jais prekiaujančiai įmonei UAB „Medienos era“.

„Karantino ribojimai nulėmė, kad mūsų produkcija prekiaujančios parduotuvės Lietuvoje ir užsienio šalyse ilgą laiką buvo uždarytos, taip pat Didžiojoje Britanijoje bankrutavo didžiausias įmonės klientas „Laura Ashley“. Dėl šių priežasčių negavome suplanuotų pajamų ir susidūrėme su apyvartinio kapitalo stygiumi“, – pandemijos poveikį verslui įvardijo UAB „Medienos era“ generalinis direktorius Tadas Vaicekauskas.

Įmonės vadovas pridūrė, kad COVID-19 sukelti iššūkiai įmonei buvo ne vien skaudūs, bet ir suteikė naujų galimybių ateityje auginti ir plėsti verslą sparčiau nei prieš tai. „Po iškelto „Laura Ashley“ bankroto, šį prekės ženklą įsigijo Jungtinių Amerikos Valstijų investicinė bendrovė, o mes su ja pasirašėme sutartį ir įgijome išskirtinę teisę vystyti, gaminti, pirkti bei prekiauti šiuo prekės ženklu pažymėtais baldais tiek Europoje, tiek visame pasaulyje“, – ateities verslo planus vardino T. Vaicekauskas.

„Daugiau nei 200 darbuotojų turinti „Medienos eros“ baldų gamybos ir prekybos įmonių grupė yra sukaupusi solidžią patirtį planuojant ir vystant gamybą bei produkcijos eksportą. Pasirašyta sutartis su investiciniu fondu taip pat užtikrins stabilias pajamas.  Pagalbos verslui fondo suteikta paskola leis įmonei subalansuoti finansinius srautus, išsaugoti darbo vietas, suplanuoti atsiskaitymus su tiekėjais. Tikiu, kad sustiprinusi apyvartinį kapitalą, po penkerių metų įmonė grąžins paskolintas lėšas ir toliau taip pat sėkmingai vystys ir plės savo veiklą“, – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Grįžti į naujienas