12 liepos, 2021

Pagalbos verslui fondas išpirks UAB „Vandens parkas“ obligacijų už 4 mln. Eur

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), pasirašė 4 mln. eurų vertės finansavimo sutartį su įmone UAB „Vandens parkas“, valdančia „Vichy“ vandens parką ir DELFI sportą centrą.

„Dėl karantino ribojimų, nei vandens parkas, nei sporto centras negalėjo teikti savo paslaugų. Atlaisvinus ribojimus, įmonės turėjo papildomai investuoti į darbuotojų ir lankytojų saugumą, negalėjo dirbti pilnu pajėgumu, o tai lėmė pajamų sumažėjimą ir įmonės susidūrė su apyvartinio kapitalo trūkumu. Išpirkdamas įmonės obligacijas, Fondas užtikrins didesnį valdomų įmonių finansinį stabilumą ir leis spręsti apyvartinio kapitalo poreikį“, – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Remiantis pasirašyta šešerių metų sutartimi Fondas iš UAB „Vandens parkas“ išpirks 4 mln. eurų vertės obligacijų. 

„Pandemija mūsų verslus palietė itin skaudžiai, nes buvo ilgas laikotarpis, kai negalėjome paslaugų teikti jokia apimtimi. Pasiskolintos lėšos bus nukreiptos tikslingai: atsiskaitymams su kreditoriais, įmonės darbuotojais, tiekėjais, galėsime užtikrintai planuoti verslo vystymo perspektyvas “, – sako bendrovės direktorius Marius Šiškauskas.

Grįžti į naujienas