21 liepos, 2021

Pagalbos verslui fondas investuoja į UAB „Ruptela“ 4 mln. eurų

Liepos 21 d. Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), pasirašė 4 mln. eurų vertės finansavimo sutartis su transporto telematikos įmone UAB „Ruptela“, teikiančia transporto valdymo sprendimus.

„Pagrindiniai mūsų klientai yra logistikos ir transporto priemonių nuomos kompanijos. Dėl pandemijos klientai susidūrė su judėjimo ribojimais, taip pat stabdė investicijas į autoparkų plėtrą ir atnaujinimą, todėl atitinkamai mūsų įmonė negavo suplanuotų pajamų. Fondo lėšos leis subalansuoti „Ruptela“ finansinius srautus ir toliau sėkmingai vystyti pasaulyje konkurencingus IT sprendimus. Ši investicija svarbi mūsų strateginei plėtrai ir jos tempo palaikymui“, – suteiktą valstybės pagalbą įvertino įmonės UAB „Ruptela“ generalinis direktorius Andrius Rupšys.

Remiantis pasirašytomis sutartimis, UAB „Ruptela“ pasieks 2 mln. eurų vertės investicijos. Ateityje, įgyvendinus Fondo sąlygas ir esant poreikiui, Fondas galės apmokėti dar 2 mln. eurų vertės įmonės obligacijų. 

„Svarbu pažymėti, kad informacinių technologijų rinka itin sparčiai keičiasi ir įmonės turi nuolat investuoti į sistemų atnaujinimus ir naujų produktų kūrimą. Įmonei „Ruptela“ suteiktas finansavimas padės sustiprinti apyvartinį kapitalą, išlaikyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias darbo vietas, toliau sistemingai tęsti suplanuotas investicijas“, – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Apie UAB „Ruptela“

Nuo 2007 m. veikianti transporto telematikos įmonė UAB „Ruptela“ kuria visapusius transporto valdymo sprendimus. Juos sudaro GPS sekimo įrenginiai ir realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack. Įmonė pati kuria ir gamina visas sprendimo dalis, dėl to gali užtikrinti kokybę bei profesionalumą telematikos industrijoje. UAB „Ruptela“ dirba su klientais 127 šalyse.

Grįžti į naujienas