04 gegužės, 2021

Pagalbos verslui fondas investuoja 8,6 mln. eurų į „Citybee solutions“

Gegužės 4 dieną Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) valdanti Pagalbos verslui fondą pasirašė 8,6 mln.  Eur sutartį su UAB ,,CityBee solutions“, valdančia automobilių ir kitų transporto priemonių parką, skirtą ,,CityBee” dalijimosi paslaugoms teikti. 

„Automobilių dalijimosi paslaugos populiarumas Lietuvoje ir Europoje auga bei teikia pridėtinę vertę visuomenei, praplečiant gyventojų mobilumo galimybes, ir svarbiausia, tausojant aplinką, mažinant automobilių kiekį mieste. Neabejoju, kad dalijimosi ekonomika yra neatsiejama pažangios ekonomikos dalis, todėl džiaugiuosi, kad įmonė galės tikslingai nukreipti gautą finansavimą ir sėkmingai atstatyti dar iki pandemijos suplanuotas investicijas,” – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.  

Remiantis pasirašyta dviejų metų sutartimi, investicijos įmonę pasieks fondui įsigyjant paprastąsias įmonės obligacijas (6,6 mln. Eur) ir suteikiant įmonei paskolą (2 mln. Eur). 

„Ilgalaikėje mūsų įmonės veiklos strategijoje skiriamas didelis dėmesys ekologijai ir taršos mažinimui. Kas penktas „CityBee“ autoparkui priklausantis automobilis yra elektrinis arba hibridinis ir šis skaičius ateityje tik didės. Pandemija lėmė sumažėjusį gyventojų mobilumą, tačiau jau dabar matome, kad gyvenimas sugrįžta į įprastą ritmą. Atsigaunant vartojimui jau pradėjome dėl pandemijos sumažinto automobilių parko atstatymą,“ –  sakė UAB „CityBee solutions“ direktorius Kristijonas Kaikaris.  

Nuo 2012 m. „CityBee“ sėkmingai teikia lengvųjų ir komercinių automobilių, dviračių, dalijimosi paslaugas Lietuvoje. Tai modernus ir patogus mobilumo sprendimas suteikiantis alternatyvą nuosavam automobiliui, papildantis miesto viešojo transporto sistemą bei sprendžiantis miesto spūsčių ir automobilių pertekliaus problemą. „Citybee“ pirmieji pradėjo teikti automobilių dalijimosi paslaugą Rytų ir Centrinėje Europoje. Šiuo metu šios paslaugos taip pat teikiamos Latvijoje ir Estijoje. 

Grįžti į naujienas